3 Aralık 2013 Salı

Çocuklarınızın Çizimlerini Oyuncak Haline Getirmek İster misiniz ?Resim çizmek çocukların çok sevdikleri aktivitelerden biri olmanın yanında onların iç dünyasını dışa yansıtmanın da en güzel yollarından biridir. Artık çocuğunuzun çizdiği bu çizimler yetenekli ellerde hayat buluyor. Karadeniz Teknik Üniversitesi Matematik son sınıf öğrencisi Nurettin Şahin kurduğu www.netatliseyler.com sitesiyle çocukların çizimlerini gerçeğe dönüştürüyor. Çocukları ve oyuncakları çok sevdiğini söyleyen Netatliseyler.com kurucusu Nurettin Şahin çocuğun kendi hayal dünyasındaki oyuncaklarla oynamasının onlara farklı bir mutluluk katacağını düşünüyor. 
Hedef kitlesi sadece çocuklar olmayan www.netatliseyler.com aynı zamanda sevgilileri ve patronuna firmanın logosunun peluşunu yaptırmak isteyen ve bunun gibi özel çalışmalarla geniş bir kitleye hitap ediyor. 
Nurettin Şahin çocuğa özel oyuncak denilince ilk akla gelmek isteyen www.netatliseyler.com un zamanla ürün çeşidini artıracağını belirtiyor.

Oyuncaklar tamamen sağlıklı malzemelerden yapılarak paketlenip asıl sahiplerine kargolanıyor. Sizde çocuğunuzun çizmiş olduğu resmi oyuncak haline getirerek oyuncağını ilk eline aldığı o mutluluğu paylaşmak istiyorsanız hemen netatliseyler.coma girerek siparişinizi verebilirsiniz.
Unutmayın onlar da birer tasarımcı! ;)

2 yorum:

 1. Aaa süper fikir...iyi ki yayınlafın canım...müthiş bir hatıra

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet canım düşünce çok güzel ama daha pek bilinmiyor. Farklı ve özel bir uygulama paylaşarak daha fazla kişi tarafından tanınmalarını istedim.
   Sevgiler..

   Sil