31 Ocak 2013 Perşembe

Sayı Çalışmaları - 1


Berat sayıları öğreneli çok oluyor ama son günlerde karıştırmaya başladı. Nedendir bilmem 3 rakamını yok etti sürekli 1-2-4 diye sayıyor :) biraz dalga geçtiğini de düşünüyorum :)  Bizde daha detaylı sayı çalışmalarına başladık. Hazırladığım bu çalışmada önce sayıların yazılışını inceleyip tekrar ediyoruz. Daha sonra Berat o sayı kadar cam boncuğu sayarak boşlukları dolduruyor. 

8 yorum:

 1. cok guzle yapmıssın. maasallah berata benımkı 3 yasında oldu ama sayılar konusunda ogrenmek ıstemıyor. ben de senın gıbı eglendırecek alternatifler denemeye calısıyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. Berat sayıları seviyor.Eğleneceği çalışmalarla daha da pekiştiriyoruz :)

   Sil
 2. bende bu aralar kızımla çalışıyorum.ne yaparsam yapımm çokk çabuk sıkılıyor rakamlardan .seninkide güzel fikir:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. Eğlenceli çalışmalarla haftada bir kaç gün sayıları çalışıyoruz. Çocuğunuz kaç aylık bilmiyorum çok erken başlamak da bence iyi değil çabuk sıkılıyor çocuklar o an anlamasa da insan ileride belli oluyor.

   Sil
 3. buda değişik olmuş hülya güzel olmuş onlar düğmemi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Düğme değil canım dekorasyon için kullanılan cam taşlardan kullandık.

   Sil
 4. Her çocuğun aktif kullandığı zeka alanı farklı oluyor, bol aktivitelerle sürekli yenilenerek deneyerek zeka alanlarını keşfetmek de anne babaya kalıyor :)) kolay gelsin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :) Kesinlikle katılıyorum.blogda paylaşmasak da her gün farklı konularda çalışma yapmaya çalışıyoruz.

   Sil